Mladí hasiči 2018

I rok 2018 byl v podání mladých hasičů z Kamenice velmi pestrý, pravidelně se scházeli na svých schůzkách na kterých nejen trénovali na hasičský sport, ale i zlepšovali své ználosti v oboru požární ochrany, zdokonalovali svou kondici, ale hlavně utužovali kolektiv a užívali si společnou zábavu. Letos bohužel nebylo se možné zúčastnit se okresního kola hry PLAMEN. O to víc zabojovali v okresní lize v požárním útoku, kde se rozhodně neztratili. Starší se umístili na celkovém 6. místě a mladší dosáhli na 5. příčku. Na podzimním kole hry PLAMEN, si mladší vybojovali 4. pozici, která se jim na jarním kole bude určitě hodit. Starší si vedli o něco hůře a obsadili 12. příčku, ale nic není ztraceno, pokud na jarním kole zabojují, nemusí je stupně vítězů minout.  Na jaře pravidelně navštěvovali tělocvičnu, kde hráli míčové hry a zlepšovali svou fyzickou kondici, v tom budou pokračovat  i na podzim. Absolvovali  "odborky" kde si zlepšili znalosti v jednotlivých odbornostech v oblasti požární ochrany. Novinkou je založení družstva dorostenek, které se uvedli už na podzimním kole. Budeme jim přát mnoho úspěchů do další bojů na jaře.

Fotogalerie z roku 2018

Celkové výsledky okresní ligy v PÚ

Výsledky podzimního kola hry Plamen 2018/2019