7.3.2009 – Karneval mladých hasičů Pavlov.

Po roce se opět v Pavlově konal karneval mladých hasičů.
Na této události nemohli chybět naši mladí hasiči a někteří v doprovodu svých rodičů. Tentokrát naše výprava byla větší než v loňském roce a také celková účast v Pavlovském kulturním domě byla větší.

Celé karnevalové odpoledne výtečně odmoderoval jako loni Milan Řezníček, kterého si děti ihned oblíbily a s radostí poslouchaly jeho pokyny.

Všem zúčastněným slušeli jejich propracované kostýmy, ať to byli děti nebo dospělí. Všichni se bavili tancem nebo různými hrami, z nichž byla nejpopulárnější hra v pojídání tvarohu. Po každé soutěži obdrželi soutěžící věcné ceny.

A komu z tance nebo z hraní her vyhládlo nebo vyschlo v krku tak ten měl možnost občerstvit se párkem v rohlíku nebo hranolkami s kečupem a spláchnout to limonádou nebo pivem.

Celé čtyři sobotní odpolední hodiny utekly jak voda a kolem osmnácté hodiny jsme se rozjeli všichni spokojeni a plný zážitků naší stařičkou Avií domů.

Celou karnevalovou atmosféru nejlépe vykreslují zde zveřejněné fotografie.