Brtnice - 20.6.2010 okresní liga MH

Nedělní odpoledne 20. června 2010 naše tři družstva soutěžila v požárním útoku zařazeném do okresní ligy tentokrát v Brtnici. Po příjezdu bylo zřejmé, že třicet jedna  přihlášených družstev a tím šedesát dva  pokusů požárních útoků udělají soutěž značně časově náročnou.
            Mladší družstvo Kamenice A startovalo jako čtvrté. Po prvním kole požárních útoků jsme měli na dosah příčku nejvyšší. Ale jak to bývá zvykem, druhé pokusy „hop- trop“ pořadí vždy změní. Druhý pokus se nám oproti jiným nepodařilo zlepšit . Výsledkem pro nás bylo skvělé , pohárové 3. místo za čas 18.25 . 
            Starší družstvo dokázalo opět svým časem 18,38 že minule to nebyla pouhá náhoda . Pro nás - skvělý čas, bohužel nestačí na spoustu rychlejších soutěžních družstev. To co před pár lety bylo výborné je teď při takovém počtu soutěžních družstev lepším průměrem.
            Mladší Kamenice B předvedli pěkný útok , který jim zajistil deváté místo z 13 družstev.
Celou soutěž doprovázelo chladné počasí. Ohřívali jsme se teplým čajem, ochutnali také výborné grilované klobásy a spoustu hranolek, kterých jak říká Leoš již musíme být přejedení. Na základně , kde čas na přípravu byl zkrácen na tři minuty s námi pracovali Leoš a Pavel . Na limonádu jsme tentokrát z důvodu pozdního příjezdu nemohli, ale o nic jsme nepřišli. V úterý na schůzce jsme měli nanuky jaké si kdo přál. Děkujeme.

Všechny fotografie z této soutěže jsou zde v galerii.