Dolní Cerekev - zakončení jihlavské okresní ligy a její vyhodnocení.

V sobotu 17.9.2011 se konala poslední soutěž okresní jihlavské ligy mladých hasičů v požárním útoku.Krásné sluneční dopoledne prožili naši mladí hasiči v plném počtu a v  bojovném duchu. Po prvním kole byli starší A s časem 15,75 na prvním místě, druhé kolo je však zaválo až na 5. místo. Starší Béčko s časem 19,81 obsadilo 15. místo.

A naši mladší, kterým šlo o všechno si s časem 17,83 vybojovali 2. místo a tím obhájili vedoucí pozici v okresní lize.

Vyhodnocení okresní jihlavské ligy MH 2011 – 1. místo KAMENICE kategorie mladší

V sobotu 17.9.2011 byla zakončena a vyhodnocena i okresní jihlavská liga mladých hasičů v požárním útoku. Jednotlivé soutěže ligy se konají o víkendech v měsících červen a září.

Kameničtí mladí hasiči se zúčastnili všech 9. soutěží ligy se třemi družstvy Kamenice mladší  a Kamenice starší A a B. Soutěžilo se v  Marvarticích, Pavlově, Polné, Nové Říši, Brtnici , ,Přísece, Telči, Staré Říši a Dolní Cerekvi. Dík vzorné morálce v docházce družstva se nám podařila účast na všech soutěžích jihlavské ligy a my si tak mohli vyškrtnout soutěž pro nás s nejhorším umístěním.

Obrovským úspěchem je letošní 1. MÍSTO družstva Kamenice mladší v jihlavské okresní lize MH s počtem 148 bodů.Získali čtyřikrát 1. místo a pětkrát místo 2

Jdou tak ve šlépějích družstva Kamenice starších A , kteří stejný úspěch v mladší kategorii také  slavili. Starší A již druhým rokem bojují s opravdu rychlými a kvalitními týmy, stále se zlepšují a v lize obsadili skvělé 6.MÍSTO.

Účast třetího družstva Kamenice B starší, kteří  v lize letos začali se umístili také v první polovině soutěžících družstev na 15. MÍSTĚ.

Nemohu opomenout skutečnost, že letošním významným úspěchem družstva Kamenice mladší je 1. MÍSTO v celoroční soutěži hry PLAMEN okresního kola za rok 2010/2011 .

Blahopřeji tímto všem mladým hasičům SDH Kamenice k dosažení tak skvělých výsledků ze kterých mají velikou radost nejen oni, vedoucí a rodiče, ale i všichni členové sboru  a děkuji za jejich aktivní přístup k jejich celoroční činnosti a reprezentaci SDH Kamenice .
                                                                                                          Leoš Neckař

Více fotografií naleznete zde v galerii...