Jihlava – Bedřichov – jihlavská liga 26.9.2010

Velmi deštivé nedělní ráno 26. září 2010 bylo vyhrazeno poslední soutěži okresní jihlavské ligy a mladí kameničtí hasiči, jejich tři družstva se vydala na Masarykovo náměstí do Jihlavy.
SDH Bedřichov byli na déšť připraveni a my se všichni vrhli pod postavené přístřešky s přáním aby déšť co nejdříve ustál. Opak byl pravdou, celá soutěž propršela a voda ještě umocnila pocit chladného počasí.
            Družstvo Kamenice A mladší dnes soutěžilo o celkové třetí místo v okresní lize. Prvním pokusem, který se jim povedl tuto skutečnost naplnili. Mladším B se soutěž nadmíru povedla také. Starší s časem přes osmnáct sekund také nezklamali.
            Mokré dlažební kostky nám naštěstí nezpůsobily žádné úrazy a my hned po ukončení soutěže odjíždíme promočení a unavení domů. Vyhodnocení „bedřichovské“ ligy a celkové vyhodnocení okresní jihlavské ligy bude před začátkem závodu požární hasičské všestrannosti v Nové Říši. Na základně pracovali a mokli Leoš, Michal Paul a Honza Kremláček.