Karneval MH v Nové Říši

V sobotu 12. března 2011 se naši mladí hasiči, naladěni ještě masopustním veselím vypravili na karneval, který se tento rok pro změnu konal v Nové Říši. Pro nás značně dlouhá cesta, ale přesto se sešlo mnoho těch, co se chtělo společně bavit. Osmnáct dětí v maskách a Leoš s Mirkou jako doprovod. Všichni se těšili také na oblíbeného moderátora Hitrádia Vysočina Milana Řezníčka, který celou akci velkolepě moderoval.
Vhodné bylo vyhodnocení dětských masek již na začátku. Kameničtí mladí získali pěkná ocenění. Bára a Denisa za svoje neposedné vosy, Tomáš za kominíka.
Bylo nás vidět a slyšet při vše soutěžích. Praskání balónků uvázaných na noze dravě, ale hravě vyhrála dvojice „španělek „ Karolína s Adélou, oblíbené „židličky s hudbou“ vyhrála Eliška a nakonec pojídat ve dvojici se zavázanýma očima jogurt, který nejvíce chutnal Terezce. Kluci si většinou pochutnali na místních zvlášť propečených „steacích“.
Akce byla velmi dobře organizačně zabezpečená a opravdu se pořadatelům povedla.