Masopust 2008 - Samaritáni

Masopustní projev:

Velectěné obecenstvo, nejváženější hosté masopustního veselí, ku pomoci staré radní Kamenici dorazila družina světem zběhlých samaritánů.

Pro ty, co neví, jsou to lidé povětšinou vybrani z hasičských sborů. Tito byli nasazováni ku pomoci bližním jako pomoc raněným nebo hladovějícím.

Samaritánská pomoc je zde zastoupena kvalifikovanými členy, kteří se specializují na řezání končetin a jiných oudů. Všichni si je nemůžou vynachválit, zvláště pak ti, kteří přežili.

Pomoc hladovějícím je založena na kuchařském umění vařit cokoliv a z čehokoliv - například dřevo, gumu, a podobně.

Protekčně můžete přijít i k nápojům jako je nápoj mládí nebo nápoj lásky. Co teprve dobroty k zakousnutí - pozor už bylo zakousnuto několik psů, mějte je radši zavřené.

Poslední štací všech raněných a žíznících je náš hlavní stan, do kterého vás doprovodí statní samaritáni.

A všichni, kdož dnešní zásahy samaritánů přežijete, jste srdečně zváni na tradiční masopustní merendu, kde si zatančíte myslivečka, šátečkovou a přesně o půlnoci pochovéme basu.