Okresní kolo hry Plamen 2010/11 - mladší

Bylo již dlouholetou tradicí pořádat okresní kola hry Plamen jako dvoudenní na rekreačním středisku Meziříčko. Mládež i vedoucí brali tuto soutěž i jako velikou společenskou událost. V rámci republikových škrtů i tuto soutěž ovlivnilo mnoho nemalých změn.

Hra Plamen 2010/11 byla rozdělena do dvou dnů pro jednotlivé kategorie s dojezdy na místo soutěže, kterým byl sportovní areál při ZŠ Demlova v Jihlavě.
V sobotu 21. května se i naši mladí hasiči vypravili změřit síly v jednotlivých disciplínách dle pravidel hry Plamen a můžeme říci, že se jim opravdu dařilo. Precizně zvládnutá štafeta dvojic bez trestných bodů s časem 76,66 byla odměněna jako jednoznačně nejlepší a oceněna pohárem a stejně tak nejrychlejší požární útok, i když čas nebyl pro nás až tak dobrý 20,26 byl oceněn také jako nejlepší pohárem, což nám udělalo velikou radost. Štafeta 4x60 m se nám až tak nepodařila – 5. místo, ale úspěšné 3. místo z podzimního kola ZPV nás
celkově vyneslo na 1. místo v okresním kole hry PLAMEN 2010/2011.
Veliká snaha všech soutěžících mladšího družstva, zodpovědný přístup vedoucích mládeže podporovaných sborem a neopomenutelná podpora rodičů vést děti k zdravějšímu stylu využití jejich volného času byla odměněna.
Za vzornou reprezentaci SDH Kamenice a městyse Kamenice a všechny výše uvedené mi dovolte, abych popřál mnoho dalších úspěchů a zachování sportovního nadšení všem mladým hasičům.