Okrsková soutěž MH ve Vysokých Studnicích

V sobotu 30.dubna 2011 jsme se zúčastnili soutěže mladých hasičů ve Vysokých Studnicích . Akci pořádal místní sbor pro družstva MH Okrsku Karla Vozba . Soutěž, jejíž účelem je prověřit kvalitu nácviku jednotlivých disciplín hry Plamen v klidném a přátelském prostředí uspořádali hasiči z V. Studnic již třetím rokem .
         Kamenice vyjela do Vysokých Studnic s mladším a se dvěma staršími družstvy . Některé disciplíny se nám povedly, v dalších byly včas odhaleny nedostatky a chyby což bylo účelem sobotního dne, neboť „ostrý Plamen“ nás teprve čeká. Všichni máme ještě dostatek času ke zlepšení.
Kameničtí MH si dovezli ze soutěže krásné dva poháry za 1. a 3. místo v soutěži složené z disciplín jako štafeta dvojic, útoku CTIF a samozřejmě požárního útoku.
         Všem se soutěž líbila a proto pořadatelům patří pochvala a poděkování. Přes objektiv fotoaparátu nás sledoval Pavel Černý. Vedoucí družstev Mirka a Leoš .

Více fotografií naleznete zde ve fotogalerii.