Okrsková soutěž MH Vysoké Studnice 2016

V sobou 30.4.2016 se konala ve Vysokých Studnicích okrsková soutěž mladých hasičů. Účelem této soutěže je hlavně nácvik provedení štafety a útoku CTIF na připravených překážkách, které si doma nemáme možnost postavit a vyzkoušet. Další disciplínou byla štafeta dvojic a oblíbený požární útok. Přesto, že bylo předpovídáno krásné počasí a skutečně tomu tak bylo, navštívilo kopcovité cvičiště na zelené louce jen několik málo družstev. My dostali šanci dvou pokusů na všech disciplínách a před jarním kolem Hry Plamen 2016 měli tak pod dohledem zkušených rozhodčích zjistit případné nedostatky v jejich provedení. Musíme být pečlivější a také rychlejší. Pro nás je okrsková soutěž dobrým odrazovým můstkem pro celou hasičskou sezonu.
Děkujeme pořadatelům z Vysokých Studnic.

Leoš Neckař

Více obrázků naleznete v Galerii.

Výsledky soutěže naleznete zde.