PAVLOV – okresní liga – 17.května 2009.

Tak nám to zase začalo. Na upraveném, travnatém, hasičském cvičišti vedle fotbalového hřiště v Pavlově se v neděli 17.května 2009 konala první soutěž v požárním útoku MH  jihlavské okresní ligy. Pěkné počasí přilákalo spoustu diváků , kterým se střídavě na dvou základnách předvedlo devatenáct soutěžních družstev.

Naše družstvo A startovalo na základně liché, Béčko na sudé , tím pádem téměř za sebou. Se společným soutěžním materiálem a přejezdem stroje z jedné základny na druhou měli Leoš a Pavel pořádnou práci.

I přesto, že druhý dokončený pokus byl komplikovaný rozpojením spoje hadice B a následně hadice C od rozdělovače , započtený čas  23:51  z kola prvního zařadil Kamenici A v tabulce okresní ligy na 4.místo. Kamenice B vcelku bez problémů s časem  25:59  z  kola druhého obsadila místo šesté z devíti.

Bára Kalivodová a Ondra Nevosad si zasoutěžili na  rozdělovači za Novou Říši. Vyzkoušeli jsme si také vybavenou dráhu útoku CTIF, kterou zajistil pan František Popelář pro ta družstva, která tuto možnost ve svých sborech nemají.Příjemně naladěni a unaveni odjíždíme po osmnácté hodině domů.

Fotografie převzaty se svolením od SDH Pavlov.