Ples SDH Kamenice 2009

První ples, který se koná v Kamenici je již tradičně náš hasičský, tentokrát už čtvrtý. Letos se poprvé konal v prostorách místní Orlovny a ne v Sokolovně, z důvodu majetkových převodů a špatnému technickému stavu budovy Sokolovny.

Na ples dorazil hojný počet návštěvníků, kteří zaplnily celý sál Orlovny. Většina z nich si zakoupila vstupenky v předprodeji, kde si též vybrali stůl, u kterého budou sedět. Ale i ti co neměli vstupenku zajištěnou předem tak se pro ně místo našlo.

Návštěvníci si mohly zakoupit obálky s lístky na tombolu ve které každý vyhrál nějakou cenu. Nejhodnotnější ceny se však losovali až o půlnoci.

Pro všechny bylo zajištěno výborné občerstvení v podobě řízků s bramborovým salátem a spousta druhů nápojů alkoholického i nealkoholického původu.

Kapela byla zajištěna pouze elektronickými klávesami, ale i přesto věříme, že se lidé při tanci a ne jen při něm náramně pobavili a všem zúčastněným děkujeme za jejich návštěvu a doufáme, že nás opět navštíví za rok na pátém hasičském plese.