Plnění odznaků odborností

Pilířem vzdělávacího systému dětí zapojených do celoroční činnosti hry Plamen je plnění odznaků odborností . I naši mladí hasiči během roku získávají potřebné informace a rozvíjí své odborné dovednosti z oblasti požární ochrany a zdravovědy . Plnění  odznaků odborností jako např. Preventista-junior, Strojník-junior, Kronikář, Cvičitel a další prezentují kvalitu vědomostí mladých hasičů našeho sboru.
            Ústní zkoušky a psaní testů ,tato obávaná činnost ,provázející mladé celý školní rok, byla nutností k tomu aby získali některý z odznaků odborností, který ozdobí jejich stejnokroj.
Všichni co našli odvahu a přišli, nakonec zjistili, že kdo při minulých schůzkách dával pozor a pečlivě nastudoval testy odcházel dnes s úsměvem domů. Přátelské prostředí s kamarády a vlídný přístup instruktorů nadlehčil důsledný dohled zkušební komise jenž umocnil atmosféru naší „slavnostnější“ úterní schůzky.
Teď už se zase těšíme do tělocvičny a na přípravu masek na karneval do Nové Říše a tradiční kamenický masopust, který nás brzy čeká.