Plnění odznaků odbornosti a fyzická příprava

5.3.2013 se několik mladých hasičů našeho sboru snažilo získat odznaky odbornosti, jenž jsou jednou z mnoha podmínek účasti na celoroční činnosti hry Plamen. Mladí hasiči během roku získávají potřebné informace a rozvíjí svoje znalosti a  odborné dovednosti z oblasti požární ochrany a zdravovědy .Výsledkem ústní zkoušky a zkušebního testu za dohledu zkušební komise je získání odznaků odborností jako např. Preventista-junior, Strojník-junior, Kronikář, Strojník , Preventista a  Velitel. Přesto že, právě tato činnost není na schůzkách tak oblíbená, vládla mezi mladými veselá nálada a příjemná atmosféra.

Většina schůzek kamenických mladých hasičů během zimy se koná v tělocvičně místní Základní školy. Florbalový zápas jsme si také zahráli společně s kamarády, mladými hasiči z Kameničky.

Většina mladých se letos jako každým rokem snaží zapojit do soutěže „Požární ochrana očima dětí“ se svými malovanými obrázky a slohovými pracemi. Držíme jim palce.

Mnoho z nás si připravuje masky na hasičský dětský karneval, na který se všichni těšíme. Bude se konat v Dobroníně.

Více fotografií naleznete zde ve fotogalerii.