Polná - 13. 6. 2010 okresní liga MH

Neděle třináctého června se stala šťastným dnem pro družstvo Kamenice A mladší. Čas z prvního kola 18,82 jim zajistil 2. místo a pohár s medailemi. Pokračující další kolo jihlavské ligy pořádal sbor dobrovolných hasičů Polná. Soutěž proběhla na hasičském cvičišti při městském stadionu v Polné. Již z pohárových soutěží víme, že organizačně jsou tyto soutěže na vysoké úrovni a opět můžeme konstatovat, že polenští hasiči nezklamali.
Na soutěž vyjela naše tři družstva mladých hasičů. Kamenice starší zlepšili svůj čas na 17,83 což bylo velkým překvapením. Velmi povedený útok nás v silné konkurenci vynesl na 7. místo. Jsme dvanáctiletí , vydržíme a věříme si . Dobrou partu nedrží jen výsledky ligy.
Druhé mladší družstvo B v prvním kole předvedlo téměř ukázkově jak během chvilky lze odpojit všechny spojky od rozdělovače. Zatím co mašina „řezala vodu v čerpadle“ ti nejmenší dokázali s velkým vypětím sil hadice napojit zpět a útok byl s velkým potleskem dokončen. Vždyť i u požáru je nejdůležitější dopravit vodu na místo určení J . Čas druhého kola však měli skvělý 20,99 . V soutěži obsadili 5. místo.
Nejen na základně s námi pracovali Leoš a Mirka. O pěkné fotografie se postarala teta Danka. Děkujeme za pomoc a ochotu p. Kremláčkovi a samozřejmě rodičům, kteří nás přijeli povzbudit. Vítězství jsme oslavili v Pohostinství u pana Kratochvíla.

Všechny fotografie z této soutěže naleznete zde v galerii.