Polná - pohár starosty města 4.8.2012

Na úterní prázdninové schůzce nám nebylo vůbec jasné zda na závod do Polné vyjedeme. Spousta mladých je na dovolené s rodiči a také na hasičském táboře. Několik nadšenců se kontaktovalo, oslovili jsme Davida na stroj, který letošní sezónu s námi nejezdil, Karolína si nacvičila rozdělovač a mohli jsme vyjet na soutěž.
      Soutěž mladých hasičů v Polné jsme jezdili každý rok, je to totiž příjemné zpestření prázdnin. Po příjezdu do Polné jsme zjistili, že obdobný problém s naplněním družstev má každý sbor. David v roli strojníka se na závodech opravdu nezastavil. Odměnou mu byla spousta sladkých odměn.
      V prvním kole se nám vůbec nedařilo, spadl nám koš do kádě. Ve druhém pokusu jsme vše napravili a odměnou nám byl pohár za 1. MÍSTO v kategorii starší.
      Tomáš dostal také pohár za nejlepšího proudaře. Po skončení soutěže nás vedoucí Leoš vzal do Pohostinství pana Kratochvíla na kofolu a příjemně jsme se pobavili.

Více fotografií naleznete zde v galerii...