Příseka 30.5.2010 - okresní liga MH

Prší a zase prší. Takové bylo počasí celého týdne před naší první soutěží okresní jihlavské ligy, která se konala v neděli 30. května 2010 v obci Příseka. Po příjezdu začalo opět pršet a nasáklá louka připomínala spíše rybník než hasičské sportoviště.
Podařilo se nám sestavit tři družstva. Kamenici starší, Kamenici mladší A a Kamenici mladší B. Vedoucí se měli co otáčet. Na základně pracovali Leoš s Mirkou. Startovní číslo jedna pro mladší A-čko, déšť a rozbahněná louka nás překvapili. Ještě štěstí, že proběhla na přání vedoucích druhá kola. Za asistence pichlavého sluníčka a proudem vody proti větru jsme s časem 23,14 obsadili krásné 4. místo.
Nově sestavené družstvo B také v druhém kole zapsalo svůj první úspěch. Čas 25,89 je vynesl na 9. místo z třinácti družstev.
Kamenice starší s časem z prvního kola 24,88 obsadilo 7. místo z jedenácti. V druhém kole pěkně „rozjetý“ požární útok přerušilo prasknutí první hadice B. Pokus byl neplatný. Přesto jsme spokojeni.
Děkujeme za pěkně připravenou soutěž a diplomy. Technická četa pracovala na jedničku – opravdu pochvala. Některé sbory si mohou vzít z příseckých hasičů příklad. Po vytlačení zapadlé Avie odjíždíme promočení a zabláceni až po uši rovnou domů. Maminkám jsme přidělali spoustu práce, ale věříme, že nás příští sobotu zase čisté a zdravé uvidí na dalším kole ligy, na kterou se již těšíme.