TELČ 4.9.2010 - Jihlavská okresní liga

V sobotu 4.září 2010 jsme všechna tři družstva mladých hasičů SDH Kamenice vyjela na soutěž v požárním útoku do Telče, která je zařazená do jihlavské okresní ligy . Soutěž na náměstí v Telči se vyznačuje velkou účastí družstev mladých hasičů . Tuto skutečnost opět potvrdilo k padesátce přihlášených družstev v kategorii mladší a starší.
            Na cestu jsme se vydali Avií a dvěmi osobními auty. Již z Kamenice nás doprovázel silný déšť, který neustal ani v Telči. Po nástupu déšť ustoupil, ale celé dopoledne bylo velmi chladné .
            Startovalo se na dvou základnách pro první a druhé pokusy. Vedoucí proto měli s námi třemi družstvy plné ruce práce . Kamenice mladší A i B měli vyrovnané časy . Našim starším se povedly velmi pěkně oba útoky. Tabulkově jsme s umístěním všichni spokojeni .
            Odjezd domů nám zpříjemnilo sluníčko. Večer a v noci zde probíhala atraktivní noční soutěž mužů a žen .