Vyhodnocení okresní jihlavské ligy MH 2010

Vyhodnocení okresní jihlavské ligy MH 2010 – 3. místo KAMENICE mladší A

2.října 2010 byla vyhodnocena okresní jihlavská liga mladých hasičů v požárním útoku. Jednotlivé soutěže ligy se konají o víkendech v měsících květen, červen a září.
            Kameničtí mladí hasiči se zúčastnili všech 8. soutěží ligy se třemi družstvy Kamenice mladší A a B a Kamenice starší. Soutěžilo se v Pavlově, Přísece, Marvarticích, Brtnici, Polné, Nové Říši, Telči a Jihlavě. Většinu soutěží letos doprovázelo deštivé počasí, které tak znepříjemňovalo soutěž jak soutěžícím tak i organizátorům.
            Dík vzorné morálce v docházce družstva se nám podařila účast na všech soutěžích jihlavské ligy a my si tak mohli vyškrtnout soutěž pro nás s nejhorším umístěním.

Velkým úspěchem je letošní 3. MÍSTO družstva Kamenice A mladší jihlavské okresní lize MH.
Jdou tak ve šlépějích družstva Kamenice starších, kteří stejný úspěch v mladší kategorii slavili loni. Jejich letošní přechod do kategorie starší bravurně zvládli a s časy kolem „osmnácti“ je zařadil do první poloviny na 9.MÍSTO.
Úspěchem pro sbor a hlavně obdiv vedoucím je při této soutěži účast třetího družstva těch nejmladších - Kamenice B mladší, kteří ač nováčci v lize se umístili také v první polovině soutěžících družstev na 9. MÍSTĚ.
Nemohu opomenout skutečnost že letošním největším úspěchem družstva Kamenice A mladší je 1. MÍSTO v celoroční soutěži hry PLAMEN okresního kola za rok 2009/2010 .

Blahopřeji tímto všem mladým hasičům SDH Kamenice k dosažení tak pěkných výsledků ze kterých mají velikou radost nejen oni, ale i všichni členové sboru  a za aktivní přístup k jejich celoroční činnosti a reprezentaci SDH Kamenice .
                                                                                                          Leoš Neckař