Zájezd Praha Aquapalac Česlice

V sobotu 19.března 2011 se někteří mladí hasiči zúčastnili zájezdu do Aquapaláce v Praze . Vyjíždělo se autobusem z Velkého Beranova, kam jsme se dopravili naší Avií. Nepříjemné čekání na aktivaci čipů pro vstup jsme si zpříjemnili obchůzkou místních obchůdků a také jsme nahlédli na předváděcí akci masážních van a relaxačních křesel, která si děvčata i prakticky vyzkoušela.
Tříhodinový pobyt v zábavném vodním ráji naplnil očekávání všech mladých. Mořské vlny, korálový ostrov, divoká řeka a hlavně dlouhé tobogány a příkré skluzavky se zájmem vyzkoušeli opravdu všichni. Soutěživost našich mladých hasičů se projevila i zde a odměnou jim byly pěkné dívčí časopisy a drobné ceny. Oči a mysl vedoucích Leoše a Mirky našly klid až v autobuse, kdy všichni příjemně unaveni, ale v pohodě dojedli zbytky svačin a svému okolí sdělovali svoje dojmy z příjemně prožitého odpoledne.